Síň slávy

žádné zápasy

eSuba 16 - 2 3 hodinovy kluci
QUIETUS-DAY 2019
eSuba 2 - 0 Fury Esports
QUIETUS-DAY 2019
eSuba 2 - 1 Dark Tigers
QUIETUS-DAY 2019

PredY

Tomáš Pospíšil

Tomáš Pospíšil se v dobách své aktivní kariéry právem řadil mezi nejlepší hráče StarCraftu II u nás. V kůži Terranů dominoval na domácí scéně, získal několik cenných titulů, včetně toho z Mistrovství České republiky 2011. Nikdy v kariéře se mu však nepodařilo vybojovat zlato z prestižní a uznávané Národní StarCraft ligy. Své zdařilé působení dokázal prezentovat i v zahraničí, kde skalní fanoušci určitě vzpomenou na účast na Intel Extreme Masters v Kyjevě nebo na dramatickou cestu turnajem na švédském DreamHacku Summer 2011, kde se PredY probojoval mezi TOP16, když porazil hráče světového formátu jako Jinra nebo GoOdyho.

Vybraná ocenění

Pospi

Tomáš Pospíchal

Esuba nezahrnuje jen profesionální hráče. Jedním ze základních pilířů byl až do nedávna i Tomáš „Pospi“ Pospíchal. V eSubě strávil neuvěřitelných deset let, na starosti měl týmový web, o který se staral pečlivě a neunavitelně. Byl to právě on, kdo s prvními díly projektu eSuba Stars začal a jistě pro něj bude překvapení, že i on si vysloužil místo v Síni slávy. Naprosto zaslouženě.

Vybraná ocenění

Plague

Petr Brablec

Veterán, který stál téměř u zrodu. Petr „Plague“ Brablec do eSuby přišel v roce 2005 a byl tak jedním z vůbec prvních hráčů Modré krve. Se spoluhráči tenkrát váleli v Call of Duty 1, později přesedlali na Call of Duty 2. A dařilo se jim přímo skvěle, kromě české scény se brzy dokázali rovnat i s tou světovou špičkou. 

Vybraná ocenění

Mazarini

Nikolaj Lazarev

Legenda, která zářila nejen v Čechách, ale i ve světě. Nikolai „Mazarini“ Lazarev byl profesionálním hráčem Call of Duty 4, který ve své době předváděl fantastické výkony. Byl jedním z nejlepších hráčů nejen u nás, ale i ve světě. Profesionální kariéru sice ukončil už před devíti lety, na aktivní hraní ale nezanevřel. Do dnes ho můžete sledovat na Twitchi, navíc aktivně válí v PUBG a rozhodně se v něm neztratí.

Vybraná ocenění
1. místo
BeFirst LAN

luckeR

Lukáš Blažek

Lukáš "luckeR" Blažek jeden z nejlepších světových sniperů v Call of Duty 2 a postrach všech soupeřů, který svým umem udivoval celou tehdejší herní scénu. Našel by se jen málokdo, kdo by jej v jeho slavné éře neznal. Byl skutečnou legendou a opravdovým playmakerem. Dokázal rozhodovat zápasy, klíčové situace a byl obrovským tahounem týmu. Během své kariéry posbíral řadu skvělých umístění doma i v zahraničí, a to vše pod hlavičkou eSuby.

Vybraná ocenění

Luboshmir

Lubomír Pešák

Legenda, která zažila celou řadu úspěchů. I tak by se dal popsat Lubomír Pešák, ve světě esportů známý pod přezdívkou Luboshmir. Fantastický hráč, který začínal na tehdy populární české FPS hře Vietcong, později se přesunul ke Call of Duty 2 a časem se zformoval do jednoho z nejlepších hráčů Call of Duty 4 a to nejen na české scéně. Do eSuby přišel v roce 2009 a rázem s týmem přinášel jedno vítězství za druhým. Dokonce se probojovali až na třetí příčku v Evropě. Po sérii úspěchů se nakonec tým rozhodl zkusit zahraniční štaci, po nějaké chvilce se však vrátili do eSuby.

Vybraná ocenění
1. místo
BeFirst LAN

HakkiJunior

Erik Leštach

Pokud by si měl kdokoliv vybavit jednoho nezapomenutelného hráče Trackmanie a vůbec závodních her, určitě by mu na jazyk přišlo jméno Erik "hakkiJunior" Leštach. Virtuální jezdec se stal fenoménem ve svém oboru a vůbec prvním profi esportovcem v Evropě pod hlavičkou světoznámé společnosti Red Bull. Erik se může pyšnit tituly z Mistrovství České republiky, švédského DreamHacku nebo titulem mistra světa z ESWC v Paříži - je jediným Slovákem, kterému se něco takového povedlo. Jeho nesporné kvality se přenesly i do reálného života, když se zúčastnil show GT Academy. Kromě toho si například zazávodnil i se šampionem Sebastianem Vettlem v simulátoru F1. Bohatou kariéru ukončil v roce 2017.

Vybraná ocenění
1. místo
ESWC 2011 Grand final
1. místo
MČR 2011

el-Diablo

Petr Šavelka

Do eSuby vstoupil v roce 2005 a téměř okamžitě se zapsal do paměti. Petr „el-Diablo“ Šavelka byl v té době nejlepším českým hráčem FIFY, který na domácí scéně takřka nepoznal přemožitele. Dokázal se probojovat na World Cyber Gamez, což byl v té době mezi českými profesionálními hráči jedinečný úspěch. Navíc tam byl krůček od postupu mezi osm nejlepších hráčů světa, neskutečnou jízdu však zastavil smolný gól. I tak se jednalo o skvělý úspěch nejen pro el-Diabla, ale pro celou českou gaminovou scénu.

Vybraná ocenění

#modrakrev