Kariéra

Chtěli byste být součástí nejrychleji rostoucího odvětví na světě? Pracovat v kolektivu lidí, které spojuje vášeň pro gaming a esport? Chcete poznat, jaké to je budovat rychle rostoucí firmu se stovkami tisíc fanoušků?
 

 

Social Media Specialist

Do nejúspěšnějšího esportového týmu na CZSK scéně hledáme nového kolegu, který kompletně převezme chod našich sociálních sítí. Budeš zodpovědný za způsob, jakým eSuba komunikuje se svými fanoušky. Na dennodenní bázi budeš pozitivně ovlivňovat obraz eSuby. Pokud jsi kreativní, umíš si (v rámci pravidel českého pravopisu) pohrát s českým jazykem, nebojíš se napsat copy pro post nebo i scénář pro video, víš, jak fungují sociální sítě a dokážeš je společně s týmem pozvednout na vyšší úroveň, pak jsi ideálním kandidátem!

Zajímá tě víc? Klikni ZDE

 

Social Media Executive

Hledáme také kolegu, který bude pomáhat se správou našich sociálních sítí. Tvým úkolem bude včas, správně a v požadované kvalitě komunikovat s našimi fanoušky. Budeš se podílet na tvorbě konceptů a kampaní pro projekty eSuby a ovlivňovat pozitivní vnímání značky. Pokud jsi kreativní, samostatný, zodpovědný, umíš pracovat se sociálními sítěmi a dokážeš si zorganizovat čas, jsi ideální kandidát!

Zajímá tě víc? Klikni ZDE

 

Art Director

Jako eSuba art director dostaneš na starost široké portfolio kreativních projektů pro eSuba tým i pro naše partnery a klienty. Primárně budeš tvořit digitální kampaně – vše od statických obrázků a videí po weby nebo nejrůznější speciální formáty. Zapojíme tě ale i do offline eventů a dalších projektů. Naplno využiješ svůj kreativní potenciál v pestré škále úkolů. Kromě kreativity a smyslu pro detail se ti budou hodit i organizační schopnosti, schopnost určit si priority a zorganizovat svoji práci.

Zajímá tě víc? Klikni ZDE

 

Account Manager

Chceš se starat o partnery esportového týmu eSuba? Pracovat v srdci českého esportu a otevírat svět her brandům z nejrůznějších odvětví? Hledáme týmového account managera, který bude mít na starost pestrou škálu projektů pro klienty jako jsou Red Bull, Mastercard nebo Logitech. Hodit se ti bude samostatnost a spolehlivost, výborné komunikační a organizační dovednosti, stejně jako chuť posouvat českou herní scénu.

Zajímá tě víc? Klikni ZDE

žádné zápasy

Youngsters 16 - 11 First Regiment
ESEA
eSuba 16 - 10 Project Eversio
ESEA
eSuba 7 - 16 cowanaGaming
ESEA

#modrakrev